Warning: fopen(/home/u9196018/istanbul-danismanlik.com/wp-content/uploads/wpcf7_uploads/.htaccess): failed to open stream: No such file or directory in /home/u9918612/istanbul-danismanlik.com/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/file.php on line 247
Misyonumuz & Değerlerimiz – İstanbul Danışmanlık

MİSYONUMUZ

“Yalnız çözüm değil, çözüme giden yolda da birliktelik.”

Danışmanlık gereksinimi olan işletmelerin ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet güçlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak, etkin ve verimli Bilgi Teknolojileri projeleri geliştirmesi ve uygulamasına yardımcı olmak ve know-how oluşturmak, danışmanlık sektörünün ve etkin Bilgi Teknolojilerinin gelişimine katkıda bulunmak.

DEĞERLERİMİZ

“Mükemmele ulaşmak için, sürekli gelişme, değişime ayak uydurma.”

Sunduğu hizmetlerde “kalite” , “dürüstlük” , ” müşteri memnuniyeti” ve “iş ahlaki”, “sosyal paydaşlarımız ile ilişkilerimizde karşılıklı güven ve sırdaşlık “ normlarına uyum, İstanbul Danışmanlık ofisinin temel ilkeleridir. Müşteri ve pazar odaklı düşünebilme, buna paralel olarak müşterilerin ihtiyacını tam olarak karşılayan çözümlerin sunulması, felsefemizin özetidir.

TEMEL DEĞERLER

Danışmanlık sektöründe aranan, güvenilir, saygın, kaliteli hizmet sunan, yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen danışmanlık şirketleri arasında yer almak.