Warning: fopen(/home/u9196018/istanbul-danismanlik.com/wp-content/uploads/wpcf7_uploads/.htaccess): failed to open stream: No such file or directory in /home/u9918612/istanbul-danismanlik.com/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/file.php on line 247
Biz Kimiz? – İstanbul Danışmanlık
about-us-wel

İstanbul Danışmanlık 2000 yılında kurulmuş, İstanbul merkezli Türk bir danışmanlık firmasıdır.

Ekibimiz farklı sektörlerden danışanlarımızla yan yana, aynı problemi çözmeye odaklanmış bir takım ruhu oluşturarak çalışır. Bu süreçte amacımız danışanlarımız için sürdürülebilir bir değişim ortaya çıkartmaktır. Kurumları ve içindeki insanları destekleyecek kapasiteler yaratıyor ve bu şekilde danışanlarımızın sürekli olarak değişen çevresel etmenleri yöneterek ve hızlı kararlar alarak hareketleri hızlıca sürdürülebilir sonuçlara kendi olanaklarıyla ulaşmalarını sağlıyoruz.

Onlarca uzman bizim ekibimizle birlikte danışanlarımıza değer kattı. Kendimizi hiçbir zaman ofislerimizin buluduğu Ankara hatta Türkiye ile sınırlandırmadık. Neredeyse 10 yıldır UNDP, UNHCR ve UNICEF ile Türkiye’nin Doğu ve Güneydoğusunda hem yerel kalkınmayı sağlayacak projelere imza attık, hem de son yıllarda mültecilerle ilgili önemli çalışmalar yaptık, yerel sivil toplum örgütlerinin kapasitelerini arttırdık.

Bizim için farklılık ve çeşitlilik her zaman önemli iki kavram oldu. Çalışanlarımızın kadın ve erkek oranı bizim için önemli bir ölçü birimi oldu. Yalnız bununla sınırlı kalmadık, farklı etnik kökenlerden, dillerden, engellilerden birçok uzmanla çalıştık ve gelecekte de çalışmayı umuyoruz.

İŞ SÜRECİMİZ

İstanbul Danışmanlık, küresel bir ekonomide müşteri zorluklarını ve fırsatlarını başarılı bir şekilde karşılamaya yardımcı oluyor.

Hedefinizi Paylaşın

Tüm bunlar oluşturacağımız strateji için çok önemli.

Rotanızı Çizin

Çözümünüzün bir veya birden fazla yollarını paylaşalım.

Çözüm Alın

Oluşturduğumuz stratejilerle, çözümünüzü bulun.

ser3
100%

KVKK Danışmanlığı

100%

Yurtdışı Danışmanlığı

100%

Proje Danışmanlığı

100%

Tercüme Danışmanlığı

100%

Eğitim Danışmanlığı

100%

Teşvik Danışmanlığı

100%

Sigorta Danışmanlığı

SORULARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN.

Sorularınız için +90 212 503 46 76 arayın.

VEYA MAIL ATIN.

bilgi@istanbul-danismanlik.com